Logo
Wydrukuj stronę

Rośnie nowe skrzydło SSP 1. Zobacz film z lotu ptaka (VIDEO) Wyróżniony

fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

Trwa rozbudowa wrzesińskiej jedynki, która rozpoczęła się w lipcu 2017 roku. Poniżej najnowszy materiał video z placu budowy. Uczniowie będą korzystać z nowego skrzydła już od nowego roku szkolnego.

NW gif 03.2018.gif

printernowy1032018.jpg

Inwestycja za ponad 5 mln zł zakłada budowę dziewięciu nowych sal lekcyjnych oraz pomieszczeń towarzyszących: toalet, holów i klatek schodowych. Zespół tych pomieszczeń będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i ma stanowić odrębne skrzydło istniejącego budynku szkoły. W wyniku rozbudowy powierzchnia użytkowa obiektu zwiększy się o blisko 960 m2. Poza salami ogólnymi powstaną także nowoczesne pracownie takie jak matematyczna, językowa, komputerowa, czy przyrodnicza.

Dodajmy, że wrzesińscy urzędnicy pozyskali na tą inwestycje ponad 4 mln unijnego dofinansowania. Gmina Września w ostatnim czasie zainwestowała blisko 20 mln zł w rozbudowę oświatową. Od września otwarte zostało nowe skrzydło szkoły w Otocznej. Zakończyła się również budowa hali sportowej przy ulicy Kosynierów. Uczniowie wrzesińskiej jedynki będą korzystać z nowego skrzydła już od nowego roku szkolnego.

ZOBACZ na samym dole materiał video! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

Kuba Makowski

źródło: NWTV.pl

Media

NowaWrześnia.pl © Braga creative agency| FINAPPS. Wszelkie prawa zastrzeżone.