banerNW.jpg
Menu
RSS

Policja szuka świadków tragicznego wypadku na ul. Pilskiej Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Wrzesińscy policjanci z Wydziału Kryminalnego poszukują świadków tragicznego wypadku na ul. Pilskiej. Przypomnijmy, 5 kwietnia 31-letni kierowca audi potrącił przebiegającego przez drogę 8-latka. Chłopiec zmarł w poznańskim szpitalu. Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat przebiegu powyższego zdarzenia prosi się o kontakt.

 

NW gif 03.2018.gif

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej prowadzą czynności w sprawie wypadku z 5 kwietnia, do którego doszło o godzinie 17:35 we Wrześni. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem Audi A4 jadąc ul. Pilską w kierunku ul. Wrocławskiej potrącił przebiegającego przez jezdnie 8-letniego pieszego.

- Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat przebiegu powyższego wypadku prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni (ul. Szkolna 23, pokój 118) lub telefoniczny (61)-437-52-73 lub (61)-437-52-00. Dziękujemy za okazaną pomoc - apeluje Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji. 

Więcej informacji w naszej relacji z miejsca tragicznego wypadku TUTAJ

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria