banerNW.jpg
Menu
RSS

Ratusz planuje psi wybieg. W pobliżu campingu czy w parku? Wyróżniony

fot. UMiG we Wrześni fot. UMiG we Wrześni

Powraca temat psiego wybiegu, który początkowo gmina chciała zbudować w pobliżu stawu Glinki. Inwestycja nie dojdzie tam do skutku po interwencji PWiK. Teraz wrzesiński ratusz zapytał na Facebooku mieszkańców, która z dwóch wytypowanych lokalizacji jest najlepsza. Okolice campingu i kortów czy może w Parku im. Dzieci Wrzesińskich.

NW gif 03.2018.gif

Wariant 1 - lokalizacja pomiędzy ul. Świętokrzyską, a Wrześnicą w sąsiedztwie Campingu i kortów. Wejście od strony ścieżki nad Wrześnicą. Dwa wybiegi ogrodzone przeznaczone dla małych i dużych psów. Wejście na każdy wybieg wyposażone w śluzę. Wyposażenie każdego wybiegu: ławka, kosz, pojemnik na woreczki na psie odchody, przeszkody dla psów.

Wariant 2 - lokalizacja w Parku im. Dzieci Wrzesińskich. Wybieg dla dużych psów znajdowałby się w części dawnego wybiegu wielbłąda i nie stykałby sie z terenem placu zabaw. Wybieg dla małych psów znajdowałby się bliżej Wrześnicy. Wejścia od strony Wrześnicy. Wejścia na każdy wybieg wyposażone w śluzę. Wyposażenie każdego wybiegu: ławka, kosz, pojemnik na woreczki na psie odchody, przeszkody dla psów.

Wyraź swoje zdanie na naszym profilu FB TUTAJ

Przeczytaj również: Jednak nie będzie (na razie) psiego wybiegu

psi2.jpg

 

Dawid Spychalski

fot. UMiG we Wrześni

do góry

Galeria