banerNW.jpg
Menu
RSS

Nie przegap Charytatywnego Pikniku dla Amelki! Możesz pomóc Wyróżniony

Nie przegap Charytatywnego Pikniku dla Amelki! Możesz pomóc

Wydarzenie “Wyśpiewaj życie” - ponownie we Wrześni! To kolejne spotkanie charytatywne, które pozwoli Tobie spędzić wolny czas z tymi, których kochasz najbardziej. Zatrzymać się na chwilę i oddać dobrej zabawie - pomagając. Zapraszamy wszystkich o wielkim sercu do Parku im. Dzieci Wrzesińskich w niedzielę, 17 czerwca.

NW gif 03.2018.gif

- Park im. Dzieci Wrzesińskich to idealna przestrzeń, aby spotkać się w niedzielne popołudnie na rodzinnym pikniku charytatywnym. Występy lokalnych artystów, zajęcia z sensoplastyki, zabawa na trampolinach czy magiczne zamki dla każdego Księcia i Księżniczki, koce piknikowe i zieleń wokół - to wszystko możemy Wam zagwarantować, w rytmie dziecięcej muzyki. Wstęp wolny! - zachęca rodzina.

Poprzednim wydarzeniem udowodniliśmy, że niemożliwe nie istnieje! Czy tak będzie też tym razem? Czy ponownie puszki zapełnią się monetami po brzegi? Sprawdźmy: 17 czerwca, godzina 12:00-17:00. Podczas plenerowego pikniku odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie 3-letniej Amelki Klatkiewicz. Mała wojowniczka dzielnie walczy z malformacją tętniczo-żylną oraz dziecięcym porażeniem mózgowym. Dodatkowo Amelka przejdzie w najbliższych dniach operację serca.

Cel imprezy to zebranie 5 tysięcy zł na leczenie bohaterki. Liczymy na Twoją obecność! Każdy może pomóc!

Przeczytaj również: Mała Wojowniczka - Amelka wygrała kolejną bitwę o życie!

Szczegóły na FB TUTAJ.

amelka 2.jpg

Dawid Spychalski

fot. materiał prasowy

do góry

Galeria