banerNW.jpg
Menu
RSS

Wielka Gala Finałowa Mojej Metamorfozy! (GALERIA) Wyróżniony

fot. Dominika Szymańska/NowaWrzesnia.pl fot. Dominika Szymańska/NowaWrzesnia.pl

W czwartek, 7 czerwca, w Hotelu Barczyzna Medical SPA, odbyła się uroczysta Gala Finałowa kończąca 5. edycję projektu Moja Metamorfoza. Jednocześnie zamykająca całą akcję. Przez 5 lat finaliści zmieniali swoje ciało i umysł pod okiem lokalnych specjalistów. Tegoroczna impreza miała charakter bankietowy, ale prowadzona była z dużą dawką humoru. Zobacz naszą fotorelację!

NW gif 03.2018.gif

Organizatorki - dietetyk Agnieszka Witucka i Trener biznesu Olga Szymańska, zaprosiły około 150 gości. Pojawili się Finaliści prawie wszystkich edycji i ze sceny wspominali swoją przygodę z Metamorfozą, opowiadali co zmieniło się u nich po projekcie. Do przeszłości cofnęli się również Partnerzy wszystkich odsłon akcji. Było sporo wzruszeń, śmiechu i planów. Na końcu swoją przemianę zaprezentowały Finalistki ostatniej edycji - Grażyna Lesińska i Monika Budna. W nagrodę za wytrwałą pracę otrzymały wiele upominków od Sponsorów, Patronów oraz Partnerów. Jak to wydarzenie na gorąco podsumowują Organizatorki?

Agnieszka Witucka - "Jak to się Ola śmieje - jestem matką założycielką projektu Moja Metamorfoza. Akcja ta jest niemal jak moje dziecko. Tworzyłam ją z nadzieją, że uda się pomóc mieszkańcom naszego powiatu...i nie tylko, we wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych i mądrych zmian w swoim życiu. Gdy Partnerzy i Finaliści wszystkich edycji wspominali na tegorocznej Gali swoje historie z minionych lat - łza się w oku zakręciła. O wszystkim będzie można przeczytać na naszym fanpageu. Jubileuszową Galę uświetniło również przemówienie Burmistrza Miasta i Gminy Września, Pana Tomasza Kałużnego, odczytano list od Starosty wrzesińskiego Pana Dionizego Jaśniewicza, wywiadu udzieliła Prezes Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni - Pani Joanna Pikora Ignasiak. Bank kolejny raz wsparł naszą inicjatywę jako Sponsor edycji - zatem było o czym opowiadać. Jesteśmy bardzo wdzięczna za zaufanie, jakim przez lata obdarzyło nas tak wiele firm. Było tak, jak sobie to wymarzyłam rozpoczynając ten projekt. Pomogliśmy ludziom przeżyć przygodę życia, poznaliśmy fantastycznych parterów biznesowych, zintegrowaliśmy naszą mała Ojczyznę. Grażynka i Monika oraz ich cudowne tegoroczne przemiany, były idealnym dopełnieniem tego marzenia. Będę tęsknić za MM"

Olga Szymańska - "Tegoroczna Wielka Gala Finałowa projektu Moja Metamorfoza była niezwykła pod wieloma względami. Podsumowała całość ciężkiej pracy, jaką wykonałyśmy z Agnieszką i Partnerami przez ostatnie lata. Jestem bardzo dumna z tego projektu. Pokazałyśmy ludziom z naszego powiatu i Polski, że lokalne inicjatywy integrują ludzi i rozwijają przedsiębiorczość. Najlepszym przykładem tego jest ogromna ilość Patronów, Partnerów i Sponsorów wspierających Metamorfozę. Wielu z nich jest z nami od początku. Mnóstwo dołączało w miarę upływu czasu. Jako Partner Główny Gali Finałowej, drugi rok z rzędu, wsparła nas firma Amwin, zajmująca się projektowaniem i kompleksowym wykonaniem nowoczesnych hal i biurowców. To dla nas duże wyróżnienie, ponieważ jest to firma mająca siedzibę we Wrześni, nieustannie rozwijająca się, działająca w całej Polsce i zdobywająca prestiżowe nagrody w świecie biznesu. To bardzo miłe, że takie inicjatywy jak nasza są bliskie takim podmiotom. Oznacza to dla mnie, że idziemy w dobrą stronę. Metamorfoza się zakończyła, ale szykujemy kolejne projekty. Wypatrujcie."

FOTORELACJA (fot. Dominika Szymańska)

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

 

do góry

Galeria