banerNW.jpg
Menu
RSS

VI Wrzesińska Gra Miejska. Zapraszamy do udziału Wyróżniony

VI Wrzesińska Gra Miejska. Zapraszamy do udziału

Wrzesińskie Centrum Wolontariatu, Hufiec Wrzos oraz LO im. H. Sienkiewicza zachęcają do udziału w tegorocznej edycji Wrzesińskiej Gry Miejskiej. Ma na celu integrację młodzieży w wieku 13-20 lat z terenu naszej gminy i powiatu oraz promocję szeroko pojętego wolontariatu. W tym roku zabawa pod hasłem Tropem Powstańców! Oczywiście mowa o setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Grę zaplanowano w sobotę, 22 września.

gif 09.2018wrz.gif

s

Uczestnicy zgrupowani w 5-osobowe zespoły biorą udział w rywalizacji w oparciu o określoną przez organizatorów fabułę. Poprzez realizacje zadań na poszczególnych punktach aktywności, uczestnicy zdobywają punkty i realizują cel fabularny Gry. Wygrywa zespół, który w określonym czasie zdobędzie jak największą ilość punktów. Wszystkich zainteresowanych wspólną zabawą w duchu zdrowej rywalizacji zapraszamy do udziału. W tym roku motywem przewodnim oczywiście Powstanie Wielkopolskie!

Więcej informacji oraz szczegóły TUTAJ

REKLAMA: Twój Bank odmówił Ci kredytu na Twój wymarzony cel? To nie koniec świata! Nie musisz już błądzić po placówkach, bo u nas znajdziesz oferty wielu Banków i instytucji pozabankowych!

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria