banerNW.jpg
Menu
RSS

Zapraszamy na zajęcia w Centrum Robotyki Wyróżniony

  • Napisane przez:  Artykuł partnera
Zapraszamy na zajęcia w Centrum Robotyki

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat do naszego Centrum! Zapisy trwają cały czas, a zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych i soboty w godzinach porannych. Pierwsze zajęcia rozpoczynamy 17 września!

gif 09.2018wrz.gif

s

Centrum Robotyki powstało z myślą o dzieciach i ich naturalnej potrzebie - ZABAWIE. Na naszych zajęciach poprzez zabawę dzieci uczą się wielu zagadnień związanych z robotyką, programowaniem, drukiem 3D i nowymi technologiami.

Od tego roku szkolnego oprócz naszych stałych zajęć z robotyki i programowania na bazie klocków Lego wprowadziliśmy również programowanie gier komputerowych i robotów w scratchu oraz zajęcia z druku 3D !

Otwarte zostały 4 grupy o różnej tematyce zajęć:

Robo Junior – dzieci 6-8 lat, zajęcia z robotyki i programowania na bazie specjalnych zestawów Lego i nie tylko

Robo Mechanik – dzieci 8/9 – 12 lat, zajęcia z robotyki i programowania dla starszych dzieci w oparciu o bardziej zaawansowane oprogramowanie i zestawy Lego.

Robo Inżynier – dzieci 9 – 12 lat, zajęcia z programowania gier komputerowych i robotów w Scratchu

Druk 3D – dzieci 8 – 12 lat, projektowanie przestrzenne w specjalnie do tego przeznaczonych programach i cały proces druku 3D

Oprócz tego przygotowywać będziemy dzieci do dwóch turniejów, w których będą mogli wziąć udział:
- turniej Złapmy Lwa (podstawy programowania dla najmłodszych)
- turniej RoboCup drużynowy z programowania i konstruowania robotów (walki robotów)

W turniejach będą mogły wziąć udział wszystkie dzieci, które uczęszczają na nasze zajęcia, również te w szkołach i przedszkolach!

Zapisywać się można pod numerem tel. 782 691 233

Wszystkie informacje i harmonogram zajęć na www.centrumrobotyki.com.pl lub na FB www.facebook.com/centrumrobotykiwrzesnia/

 

Artykuł partnera

do góry

Galeria