banerNW.jpg
Menu
RSS

29-letni kierowca w areszcie. Amfetamina w kieszeni Wyróżniony

29-letni kierowca w areszcie. Amfetamina w kieszeni

29-letni mieszkaniec Wrześni wpadł posiadając przy sobie ponad 21 gramów amfetaminy. Zatrzymany został przez policjantów z prewencji. Dodatkowo kierował swoim pojazdem pod wpływem środków odurzających.

gif 09.2018wrz.gif

s

Policjanci z Wydziału Prewencji w trakcie patrolu miasta (1 września br. o godzinie 19:00) na ul. Wrocławskiej zauważyli kierującego pojazdem marki Rover. Postanowili zatrzymać go do rutynowej kontroli. Od samego początku kontrola przebiegała dość nietypowo.

Mieszkaniec Wrześni był bardzo zdenerwowany i w arogancki sposób zwracał się do policjantów. Sprawiał wrażenie jakby chciał żeby kontrola się jak najszybciej skończyła i żeby mógł już odjechać. Nie zraziło to jednak policjantów i dzięki temu szybko poznali powód takiego zachowania. Okazało się, że w kieszeni spodni miał ponad 21 gramów białego proszku.

Na miejscu zostały wykonane testy narkotykowe, które potwierdziły, że jest to amfetamina. Ponadto 29-latek kierował swoim pojazdem pod wpływem środków odurzających. Wrześnianin został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za posiadanie substancji psychotropowych 29-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria