banerNW.jpg
Menu
RSS

W Poznaniu czeka praca. Ile można zarobić? Wyróżniony

  • Napisane przez:  Artykuł sponsorowany
fot. materiał prasowy fot. materiał prasowy

Coraz częściej mieszkańcy Wrześni szukają pracy w Poznaniu, ponieważ w większym mieście nierzadko mogą otrzymać pensję wyższą niż ta oferowana w naszej miejscowości. Atrakcyjne wynagrodzenie, a do tego stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet benefitów to coś, czym poznańskie firmy kuszą potencjalnych pracowników.

gif 09.2018wrz1.gif

s

Poznań to atrakcyjne miasto dla poszukujących zatrudnienia, zwłaszcza dla mieszkańców Wrześni. Firmy oferują dobre warunki zatrudnienia, a do tego dojazd samochodem do stolicy Wielkopolski zajmuje niecałą godzinę (to mniej niż przemieszczenie się np. z dzielnicy Strzeszyn do centrum Poznania, co potrafi zająć nawet 1,5 godziny!).

Wspomniana firma Bridgestone to zakład, który produkuje aż 31 tys. opon dziennie i zatrudnia już niemal 2000 osób. Chętnych do dołączenia do tego zespołu jest sporo, bo fabryka oferuję bardzo atrakcyjne warunki, także te pozapłacowe. Każda nowa osoba podpisuje umowę o pracę bezpośrednio z firmą i już na okresie próbnym zarabia 4500 zł brutto miesięcznie. Gdy umowa jest przedłużana, wypłata wzrasta aż do 5000 zł brutto miesięcznie.

A to nie wszystko! W tym roku w fabryce Bridgestone Poznań podjęto decyzję nie tylko o podwyżkach, ale również o dodatkach rocznych, które w przyszłym roku mogą wynieść nawet 3000 zł brutto na osobę. W czerwcu tego roku wprowadzono ubezpieczenie płatne przez pracodawcę, a w 2019 r. zostanie uruchomiony pracowniczy program emerytalny. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej dbać nie tylko o obecną sytuację pracowników, ale również o ich przyszłość. Nie należy zapominać, że każdy pracownik może także korzystać z dofinansowania karty sportowej czy zawodów biegowych i rowerowych, a także prywatnej opieki medycznej oraz atrakcyjnego cenowo abonamentu na telefon i internet. Pracodawca oferuje również dopłaty do posiłków w firmowej kantynie i owoce w pracy.

Obecnie poznańska fabryka Bridgestone rekrutuje m.in. operatorów maszyn do produkcji opon. CV można przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji nt. Bridgestone Poznań oraz aktualnie poszukiwanych pracowników można znaleźć na stronie www.bridgestone-poznan.pl

Artykuł sponsorowany

do góry

Galeria