banerNW.jpg
Menu
RSS

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza Wyróżniony

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza

W związku z nadchodzącym Dniem Wszystkich Świętych w rejonie cmentarza przy ul. Kościuszki zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. W dniach 31 październik i 1 listopad. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni apelują do kierujących o przestrzeganie i stosowanie się do wprowadzonej zmiany.

gif 09.2018wrz1.gif

Zmiana dotoczy przede wszystkim odcinka ul. Kościuszki od ronda z ul. Sikorksiego w kierunku Gozdowa. Od dnia 31 października (środa) do odwołania w dniu 1 listopada obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy w kierunku Gozdowa. Wprowadzenie zmiany organizacji ruchu nastąpi poprzez odsłonięcie lub odwrócenie znaków przez służby porządkowe. Dla jadących od Gozdowa będzie przygotowany objazd przez Bierzglinek.

1 listopada od godz. 8:00 do godz: 17:00 obowiązywać będzie zakaz ruchu na ulicy Kościuszki od ronda na ul. Sikorskiego do cmentarza. Zakaz nie będzie dotyczył autobusów komunikacji miejskiej, kierujących pojazdami przewożącymi osoby niepełnosprawne oraz osób, którzy są dzierżawcami miejsc handlowych przy cmentarzu. Jednocześnie na drodze tej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy z wyjazdem przez Bierzglinek.

Przypominamy, że w tym okresie na drogach obowiązują ograniczenia w ruchu dotyczące samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton, w terminach 31 października od godz. 18.00 do 22.00 oraz w dniu 1 listopada od godz. 8.00 do 22.00. Uwaga w przypadku gdy natężenie ruchu będzie tego wymagało terminy dotyczące zmiany organizacji ruch mogą zostać przedłużone.

Schemat oznakowania-1.jpg

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria