banerNW.jpg
Menu
RSS

Karuzela rozkręca ŚWIĘTA Wyróżniony

  • Napisane przez:  Artykuł partnera
Karuzela rozkręca ŚWIĘTA

Wrzesińska Galeria Karuzela zaplanowała mnóstwo atrakcji i wrażeń w okresie przedświątecznym.

gif 09.2018wrz1.gif

Już 7 grudnia odbędzie się akcja pod hasłem Choinka Darów Natury, której inicjatorem są uczniowie z kierunku architektura krajobrazu z Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni. Od godziny 11:00 uczniowie wspólnie z klientami Galerii wykonywać będą różnymi metodami ozdoby na choinkę z naturalnych materiałów roślinnych. O godzinie 17:00 Choinka Darów Natury rozbłyśnie w Karuzeli.

Sobota, 8 grudnia to wyjątkowy dzień w Galerii dla milusińskich, podczas którego dzieci od godz. 14:00 spotkają się ze Świętym Mikołajem. Na milusińskich czekają niespodzianki od Intermarche, Ziaja i United Chicken.

Od 14 do 15 grudnia zapraszamy dzieci na warsztaty dekorowania pierników w Intermarche oraz 15 grudnia na warsztaty świątecznych świec żelowych i dekorowania świeżo wypieczonych kołaczy. Zapach świątecznych warsztatów rozniesie się po całej Karuzeli przez dwa dni. Atrakcje w Karuzeli zaskoczą także Klientów, którzy cenią sobie ładny i estetyczny wygląd zakapowanego prezentu świątecznego. Zapraszamy 15 grudnia do punktu pakowania prezentów od godz. 14 do 19 przy Carte D’Or.

W okresie przedświątecznym nie zabranie oczywiście wyjątkowych okazji i zniżek na zakupy. Zachęcamy do odwiedzania fanpage Karuzela Września i wyszukiwania świątecznych promocji w naszych sklepach.

Zaplanuj święta z Karuzelą!

Artykuł partnera

fot. Galeria Karuzela

do góry

Galeria