banerNW.jpg
Menu
RSS

Charytatywny koncert dla Mikołaja. Nie rezygnujmy z marzeń! Wyróżniony

Charytatywny koncert dla Mikołaja. Nie rezygnujmy z marzeń!

"Koncert szczególny...koncert wyjątkowy...nie czekaj na właściwy czas-działaj." Właśnie tymi słowami kierujemy się podczas realizacji już II edycji koncertu charytatywnego "Nie rezygnujemy z marzeń." W tym roku organizujemy go dla Mikołaja Draheima, który zmaga się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem. W imieniu organizatorów zapraszamy 14 marca do Pałacu na Opieszynie. Początek o godz. 18:00. Bilet wstępu 20 zł. Patronem medialnym NowaWrzesnia.pl.

REKLAMY

Skąd właściwie wzięła się nasza inicjatywa? Odpowiedzią idealną na to pytanie są słowa francuskiej piosenki: "życiem naszym taniec, śpiew mamy prawo szukać, błądzić, chcemy brać, co los nam daje, wciąż nie rezygnując z marzeń..." i właśnie taką możliwość pragniemy dać wszystkim poprzez naszą działalność.

I edycja pozostała ogromnym sukcesem, o czym świadczyła pełna sala gości. Nasz koncert wzruszał, a najlepszym dowodem na to były słowa mamy dziewczyny, dla której go zorganizowaliśmy: "Jak zobaczyłam taką pełną salę, to łza mi się w oku zakręciła". Zobacz naszą relację: Śpiewali i tańczyły dla Patrycji. Piękny, charytatywny koncert (GALERIA)

Teraz również nie zawiedziemy, a samo przedsięwzięcie na pewno pozostanie przez długi czas w Państwa pamięci. Zapraszamy!

Dołącz do WYDARZENIA NA FB TUTAJ.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. materiał prasowy

do góry

Galeria