banerNW.jpg
Menu
RSS

Indeks na studia dla młodej wrześnianki Julii Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia
fot. Straż Miejska we Wrześni fot. Straż Miejska we Wrześni

28 marca br. w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu odbył się finał II Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie, której Straż Miejska we Wrześni była współorganizatorem. Spośród 1129 uczestników Olimpiady z Wielkopolski do ścisłego finału (po dwóch testach pisemnych ze znajomości wiedzy o bezpieczeństwie) zakwalifikowała się najlepsza 14, w tym dwoje uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni – Julia Jędro i Szymon Musiałowski.

REKLAMY

partnerbanermarzec19.gif

Finaliści w trzecim etapie zmagań zaprezentowali autorskie projekty dotyczące walki ze smogiem w naszym mieście, które były zgodne z tegorocznym hasłem Olimpiady „NIE dla SMOGU”. Warto zaznaczyć, że projekty naszych finalistów zostały wcześniej wdrożone wśród wrzesińskiej społeczności i uzyskały dużą aprobatę!

Indeks na trzyletnie studia licencjackie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, który był główną nagrodą, otrzymała reprezentantka Wrześni Julia Jędro, natomiast Szymon Musiałowski zdobył VI miejsce! Julia Jędro otrzymała także nagrodę dodatkową za bezbłędnie rozwiązany test pisemny w II etapie Olimpiady.

Serdecznie gratulujemy Julii i Szymonowi! Życzymy im dalszych sukcesów w nauce! Straż Miejska we Wrześni prowadziła opiekę merytoryczną nad finalistami Olimpiady, dostarczając im potrzebnej wiedzy oraz ukierunkowując ich działania na wspólną walkę o czyste powietrze.

Dawid Spychalski

źródło i fot. Straż Miejska we Wrześni

do góry

Galeria