banerNW.jpg
Menu
RSS

Naczelnik wrzesińskiej policji odchodzi po 28 latach służby Wyróżniony

Naczelnik wrzesińskiej policji odchodzi po 28 latach służby

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa odbyło się uroczyste pożegnanie z mundurem Naczelnika Wydziału Kryminalnego podinsp. Roberta Nowaka. Podjęta decyzja o przejściu na emeryturę była bardzo trudna i wymagała wielu przemyśleń.

 REKLAMY

gif 5.2019 wrz.gif

nowak2typa4.gif

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa w dniu 26 kwietnia odbyło się uroczyste spotkanie z okazji przejścia na emeryturę Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Z mundurem pożegnał się: podinsp. Robert Nowak.

W uroczystości uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni podinsp. Radosław Smak oraz policjanci i pracownicy cywilni wrzesińskiego garnizonu. W swoim wystąpieniu Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki uroczyście podziękował odchodzącemu na zasłużoną emeryturę Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego. Podkreślił, że podinsp. Robert Nowak charakteryzował się w służbie pełnym zaangażowaniem oraz ogromnym profesjonalizmem. Jednak zaznaczył, że odczuwa ogromny żal z powodu odejścia tak doświadczonego funkcjonariusza.

Na zakończenie głos zabrał odchodzący na emeryturę podinsp. Robert Nowak, który nie ukrywał że podjęta decyzja była bardzo trudna dla niego i wymagała wielu przemyśleń, ponieważ w mundurze policyjnym spędził ponad 28 lat. Podczas swojego wystąpienia podinsp. Robert Nowak podziękował swoim przełożonym oraz tym z którymi współpracował.

Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni podinsp. Robert Nowak został odznaczony w 2002 roku Brązowym Krzyżem Zasługi oraz w 2017 roku Srebrną Odznaką Zasłużony Policjant. Wydział Kryminalny po odejściu podinsp. Roberta Nowaka prowadzony będzie w formie pełnienia obowiązków przez asp. szt. Artura Kubiaka a jego Zastępcą w formie pełnienia obowiązków został podkom. Leszek Miedziński.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. KP Policji we Wrześni

do góry

Galeria