banerNW.jpg
Menu
RSS

Letnie półkolonie w 2plus2. Tam nie możesz się nudzić! Wyróżniony

  • Napisane przez:  Artykuł partnera
Letnie półkolonie w 2plus2. Tam nie możesz się nudzić!

W szybkim tempie zbliżają się letnie wakacje. W tym roku są one wyjątkowo długie, bo trwają aż dziesięć i pół tygodnia. A zatem bardzo prawdopodobnym jest, że nasze dzieci dotknie zjawisko, którego nie lubią ani rodzice, ani oni sami. To nuda. To ona jest przyczyną wielu dziwnych pomysłów oraz ciągłych pytań z gatunku: „Co ja mam robić?” Przez tak długi czas wolny trudno jest zapewniać dzieciom nieskończenie długi ciąg atrakcji. Bo przecież urlop pracujących rodziców jest sporo krótszy.

REKLAMY

gif 5.2019 wrz.gif

nowak2typa4.gif

Jednak jest na ten problem bardzo dobre rozwiązanie. W czasie, gdy rodzice udają się do pracy, ich dzieci mogą spędzić czas wesoło i kreatywnie na letnich półkoloniach. Aby dzieci się nie nudziły i spędziły czas, który przyniesie im dużo radości i satysfakcji, proponujemy super ciekawe zajęcia w ramach letnich półkolonii organizowanych przez 2plus2 Szkołę Matematyki.

2plus2 Szkoła Matematyki działa we Wrześni już od 7 lat. Od tylu też lat w wakacje letnie, jak i zimowe zapewnia możliwość spędzenia wolnego czasu w formie półkolonii. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu kreatywnych zajęć. Tutaj dzieci mogą spędzić wakacyjny czas w sposób twórczy i jednocześnie pełen dobrej zabawy. Na letnich półkoloniach w 2plus2 Szkole Matematyki zapewniamy urozmaicony program. Zajęcia z robotyki i programowania oraz gry planszowe i telewizyjne. Doświadczenia chemiczne, zagadki i konkursy z nagrodami, jak również zabawy ekonomiczne dla przyszłych rekinów biznesu.

Każdy dzień to urozmaicony program. W trakcie wakacji planujemy osiem pięciodniowych turnusów. Każdy turnus trwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30. Dla uczestników przewidziane są dwa posiłki, w trakcie każdego dnia.

Zapisy oraz wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu – 508-919-173.

Serdecznie zapraszamy!

GALERIA

Artykuł partnera

do góry

Galeria