banerNW.jpg
Menu
RSS

Przedszkolaki za kierownicą radiowozu! Wyróżniony

Przedszkolaki za kierownicą radiowozu!

Wrzesińscy policjanci odwiedzili i zaprosili dzieci z Przedszkola Tęczowa Chatka. Podczas pogadanki mundurowi przekazali dzieciom zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Przedszkolaki bardzo chętnie zajmowały miejsce za kierownicą policyjnego radiowozu.

REKLAMY

gif 5.2019 wrz.gif

nowak2typa4.gif

Dzieci uczęszczające do Przedszkola Tęczowa Chatka 4 czerwca wypełniły i urozmaiciły dzień policjantom z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Jedna grupa odwiedziła mundurowych w komendzie a druga zaprosiła policjantów do siebie.

W ramach dwóch spotkań funkcjonariusze wrzesińskiego garnizonu omówili kwestie dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Jednak prelekcja nie ograniczyła się jedynie do zasad poruszania się po drodze.

W ramach zbliżających się wakacji letnich mundurowi poruszyli również reguły jakie powinny dzieci przestrzegać podczas odpoczynku nad wodą. Podkreślili, że chociaż jest ona bardzo dobrą metodą spędzania wolnego czasu to może nieść ze sobą wiele niebezpieczeństw.

Na zakończenie wtorkowego spotkania przedszkolaki skorzystały z okazji, którą przygotowali policjanci i bardzo chętnie zajmowały miejsce w radiowozie. Spotkania nie mogło być w pełni zaliczone bez wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Dawid Spychalski

fot. KP Policji we Wrześni

do góry

Galeria