banerNW.jpg
Menu
RSS

Akcja "Bezpieczna podróż". Sprawdzajmy autobusy przed wyjazdem Wyróżniony

Akcja "Bezpieczna podróż". Sprawdzajmy autobusy przed wyjazdem

Wrzesińscy policjanci wspólnie z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów "Eletronika" w Bierzglinku zorganizowali darmowe sprawdzanie stanu technicznego autokarów. Przed wyjazdem zapraszamy na dokonanie kontroli swojego autokaru, żeby dojazd do miejsca docelowego i powrót do domu był bezpieczny.

reklamy

gif 6.2019 wrz.gif

nowak2typa4.gif

W środę 19 czerwca zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje. Jest to wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież szkolną. Letnia przerwa od nauki spędzana jest w bardzo różny sposób.

Jedni spędzają w swoim domu, a drudzy wyjeżdżają na zorganizowane kolonie lub obozy. W związku ze zwiększeniem częstotliwości ruchu autokarów w okresie wakacyjnym zadbajmy o prawidłowy ich stan techniczny, żeby dojazd do miejsca docelowego i powrót do domu był bezpieczny.

Niewłaściwie przygotowanie naszego pojazdu do drogi może być przyczyną kolizji lub wypadków. Żeby nasz wyjazd odbył się bez żadnych nieprzewidywanych zdarzeń, została przygotowana specjalnie w czasie letnich wyjazdów oferta darmowej kontroli stanu technicznego autokarów.

Do akcji przystąpiła Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów "Elektronika" w Bierzglinku ul. Cisowa 1A. W okresie lipca i sierpnia br. w godzinach od 7:00 do 19:00 odbywać się będzie darmowe sprawdzanie autokarów wyjeżdżających na zorganizowane letnie obozy lub kolonie. Jedynym warunkiem przystąpienia do akcji jest wcześniejsze umówienie się do kontroli pod numerem: 61-43-67-716.

Sprawdzeniu będzie podlegał w szczególności: układ jezdny, układ hamulcowy, układ kierowniczy oraz układ zawieszenia. Skontrolowane zostanie także oświetlenie pojazdu jak również ogumienie. Wrzesińscy policjanci przypominają, że nie można pominąć wymienionych kwestii. Wpływają one znacząco na bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

reklama

8NJqUO.jpg

do góry

Galeria