Logo
Wydrukuj stronę

Tragiczny dzień dla Wrześni i motocrossu. Żegnamy mistrza Łukasza Wyróżniony

Tragiczny dzień dla Wrześni i motocrossu. Żegnamy mistrza Łukasza

Jak zawsze walczył do końca. Każdy wierzył w szczęśliwy finał, bo "Lonek" zawsze wychodził cało. Niestety sport, któremu poświęcił życie jest tragicznie nieprzewidywalny... Żadne słowa nie opiszą bólu i ogromnej straty.

reklamy

gif 6.2019 wrz.gif

nowak2typa4.gif

- Z wielkim bólem serca zawiadamiam, że mój kochany mąż odszedł od nas w dniu dzisiejszym - napisała dziś na FB żona Edyta.

Tej straty nigdy nie zrozumiemy. Brak nam słów.... Nasz przesympatyczny przyjaciel, kolega a przede wszystkim kochający Ojciec i Mąż. Mistrz Motocrossu. Wyjątkowa osobowość, dusza towarzystwa. My na zawsze zapamiętamy jego uśmiech....taki jak na każdym zdjęciu.

Jesteśmy myślami przy najbliższych, rodzinie, znajomych. Składamy szczere, głębokie wyrazy współczucia.

29-letni wielokrotny mistrz Polski, medalista Mistrzostw Europy zmarł 10 lipca w szpitalu w Lublinie. W wyniku obrażeń poniesionych w wypadku podczas niedzielnych zawodów II Rundy East Motocross Cup w Nowodworze koło Lubartowa.

Łukasz do zobaczenia! Jeszcze nie raz zagramy w pingla, piłkę... To był zaszczyt podziwiać Cię na torze i poza nim. Dziękujemy! Spoczywaj w pokoju! #262

Dodajmy, że dziś w środę 10 lipca o godzinie 20:00 na rynku w Nekli klub MKS Nekla zaprasza wszystkich, którzy chcą zapalić znicz dla naszego mistrza.

 

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

NowaWrześnia.pl © Braga creative agency| FINAPPS. Wszelkie prawa zastrzeżone.