banerNW.jpg
Menu
RSS

Kompletnie pijany uszkodził osobówkę stojakiem na rowery Wyróżniony

Kompletnie pijany uszkodził osobówkę stojakiem na rowery

Mieszkaniec Pyzdr został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Prewencji, na gorącym uczynku niszczenia Volkswagena Golfa. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila we krwi. Teraz grozi mu nawet do 5 pozbawienia wolności.

reklamy

gif 6.2019 wrz.gif

Policjanci z Wydziału Prewencji w dniu 3 sierpnia (o godzinie 5:30) zostali skierowani na ul. Kutrzeby we Wrześni. Według informacji przekazanych przez dyżurnego wrzesińskiej komendy wynikało, że mężczyzna w białej koszulce niszczy Volkswagena Golfa.

- Jak się okazało na miejscu, 23-latek po wyrwaniu stojaka na rowery kilka razy uderzył nim w zaparkowanego Golfa. Mieszkaniec Pyzdr został natychmiast obezwładniony oraz zatrzymany na gorącym uczynku. Właścicielka pojazdu oszacowała swoje straty, które wyniosły 3 tysiące złotych, z uwagi na uszkodzenie między innymi: szyby przedniej, maski, lusterka, zderzaka oraz drzwi - mówi rzecznik prasowy policji.

23-latek został zbadany na stan trzeźwości i okazało się, że miał prawie 2,5 promila alkoholu we krwi. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia cudzej rzeczy. Mieszkaniec Pyzdr przyznał się do zarzucanego czynu za który grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria