banerNW.jpg
Menu
RSS

Szlachetna Paczka: Poszukiwani wolontariusze we Wrześni Wyróżniony

Szlachetna Paczka: Poszukiwani wolontariusze we Wrześni

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! W tym roku w całej Polsce poszukujemy aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. We Wrześni również szukamy chętnych do zaangażowania!

reklamy

gif 6.2019 wrz.gif

Zgłaszać się można do końca września przez stronę www.superw.pl.

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski program społeczny organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, który od 2001 r. pomaga ludziom wydobywać to, co w nich najpiękniejsze.

Kim jest SuperW?

W SZLACHETNEJ PACZCE SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla nich mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnie łączą potrzebujących z darczyńcami. Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu.

Bez SuperW nie ma Paczki

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji. W samej Wrześni poszukujemy 15 śmiałków do naszej drużyny! W ubiegłorocznej edycji dzięki pracy wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI w całej Polsce pomoc otrzymało blisko 17 tysięcy rodzin.

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie! Zdobywając cenione na rynku pracy doświadczenie, nabywając kompetencje społeczno - bizneswe i umiejętności komunikacyjne stajesz się atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Paczka to dobrze zorganizowane, skuteczne wolontariaty. W SZLACHETNEJ PACZCE spotkasz osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Zdobądź cenione na rynku pracy umiejetności i miej wpływ na naszą lokalną społeczność. Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny! Kandydaci mogą się zgłaszać do końca września. Nie warto zwlekać – kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

SZLACHETNA PACZKA to program, w którym docieramy do osób i rodzin żyjących w trudnej – niezawinionej sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko „ubóstwo” materialne, lecz także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, brak odpowiedniej edukacji.

 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Szlachetna Paczka

do góry

Galeria