banerNW.jpg
Menu
RSS

Policja szuka świadków wypadku potrącenia rowerzysty Wyróżniony

Policja szuka świadków wypadku potrącenia rowerzysty

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni poszukują świadków wypadku drogowego z 31 sierpnia. Do zdarzenia doszło około godziny 20:25 we Wrześni na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Kaliska oraz Pilska.

 

reklamy

gif 8.2019 wrz.gif

nepanowy2019.jpg

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego z dnia 31 sierpnia br. Do zdarzenia doszło około godziny 20:25 we Wrześni na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym ulic Kaliska oraz Pilska.

- Z wstępnych ustaleń wynika, że: kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu rowerem marki Kross, w wyniku czego doszło do potrącenia rowerzysty. Kierujący samochodem nie zważając na zaistniałą sytuację oddalił się z miejsca wypadku drogowego - mówi rzeczni prasowy policji. 

Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji na temat przebiegu powyższego wypadku prosi się o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ul. Szkolna 23, pokój 118, lub telefoniczny (61)-437-52-73 lub (61)-437-52-00.

Dziękujemy za okazaną pomoc.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria