banerNW.jpg
Menu
RSS

Klinika Dietetyka zaprasza na warsztaty. Pierwszy temat: Probiotyki Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia
Klinika Dietetyka zaprasza na warsztaty. Pierwszy temat: Probiotyki

Nasz partner Klinika Dietetyka, czyli Agnieszka Witucka zaprasza wszystkich chętnych na ciekawe warsztaty (20 września), w ramach nowego cyklu spotkań! Pierwszy temat: Probiotyki: po co, komu i dlaczego? Warsztaty odbędą się w Hotelu Kosmowski we Wrześni. Uwaga! Zapisy do 15 września, liczba miejsc ograniczona. Poniżej szczegóły w wydarzeniu.

 

reklamy

gif 8.2019 wrz.gif

nepanowy2019.jpg

W myśl zasady, że całe życie człowiek się uczy, a na świecie nie ma takiego, który by już wszystko wiedział – zawsze warto szukać odpowiedzi na nurtujące pytania, rozwiewać wątpliwości, konfrontować sprzeczne newsy.

Osobiście robię to dlatego, że moja ciekawość jest cały czas niezaspokojona. Dlatego, że jestem ostrożna w dokonywaniu wyborów i staram się nie podejmować decyzji bezrefleksyjnie czy też „no bo tak”, albo „bo wszyscy tak robią”. Ja po prostu muszę wiedzieć po co i dlaczego. Tylko fakty i nauka są w stanie przekonać mnie do wyboru.

Masz podobnie? W takim razie to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszam wszystkich ciekawych, ostrożnych, poszukujących odpowiedzi i ciekawych nowych rozwiązań, na pierwsze spotkanie z cyklu: KLINIKA DIETETYKA & GOŚCIE

Na początek do tablicy wywołuję temat: PROBIOTYKÓW.

Wiele się o nich mówi, reklamuje wszędzie, gdzie się da, i co jakiś czas pojawiają się nowe, które wg producentów mają być nam niezbędne, by nasze jelita „działały sprawnie” i „były szczęśliwe”.

Pojawia się zatem mnóstwo pytań, chociażby takie:
Łykać / Nie łykać?
Muszę / Nie muszę?
Dla każdego / Nie dla każdego?
Dorośli / Dzieci?
Codziennie / Czasami?
W zdrowiu / W chorobie?
Kilka dni / Do końca życia?
Pomagają / Placebo?
Prawda / Fałsz?
Dedykowane / Wszystko jedno jakie?
Tanie / Drogie?
Jednoszczepowe / Wieloszczepowe?
Pomoże / Nie pomoże?

Ech… miewasz też takie wątpliwości?
Jeśli tak – koniecznie musisz być tego dnia z nami!

Na pierwsze spotkanie zaprosiłam niezwykle doświadczoną i profesjonalną osobę, która o probiotykach wie naprawdę dużo. Swoją wiedzą i doświadczeniem obiecała się podzielić, wyjaśnić wątpliwości, odpowiedzieć na pytania.

To wiesz już co zrobić? Koniecznie przyjdź i przy pysznej kawie, smacznej herbacie posłuchaj, porozmawiaj, wymień doświadczenia.

Udział w spotkaniu jest odpłatny, gdyż moim celem jest zaoferować Wam porcję merytorycznej i fachowej wiedzy! A jak wiecie - to co najcenniejsze, zwykle nie jest za darmo... Ale też nie za fortunę!

Nie czekaj do ostatniej chwili i od razu zgłoś swój udział - z przykrością muszę to napisać: ilość miejsc jest ograniczona. Przede wszystkim dlatego, że ma być profesjonalnie i dla mnie liczy się jakość, nie ilość.

Już dzisiaj zarezerwuj w swoim kalendarzu to piątkowe popołudnie i 20 września 2019 r. przygotuj się na porządną dawkę wiedzy, interesujące spotkanie, ciekawych ludzi i rozmowy w kuluarach.

Szczegóły na FB TUTAJ.

 

Agnieszka Witucka

do góry

Galeria