banerNW.jpg
Menu
RSS

Policja apeluje: Narkotyki i dopalacze zabijają! Wyróżniony

Policja apeluje: Narkotyki i dopalacze zabijają!

W Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 we Wrześni odbyło się spotkanie z policjantem. Tematem prelekcji była szkodliwość zażywania dopalaczy oraz odpowiedzialność prawna. Wszyscy uczestnicy jednym głosem stwierdzili że, Szkoda CIEBIE/NAS na takie patoklimaty”.

reklamy

gif 8.2019 wrz.gif

nepanowy2019.jpg

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 3 października spotkali się z uczniami klas VII i VIII w SSP nr 1 we Wrześni.

- Przeprowadzone spotkanie wpisało się w akcję profilaktyczną organizowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Akcja pod hasłem „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Prowadzone zajęcia miały na celu poszerzenie świadomości wśród nastolatków w zakresie szkodliwości zażywania dopalaczy a co z tym również dalej się wiąże odpowiedzialności prawnej. Młodzieży zostało zadanie bardzo ważne pytanie: od kogo zależy ich przyszłość i kto na tą przyszłość pracuje? - podsumowuje Adam Wojciński, oficer prasowy policji.

Jednym głosem wszyscy stwierdzili, że każdy z nich jest odpowiedzialny za to co się z nimi będzie działo. I zgodnym, jednym głosem stwierdzili że, Szkoda CIEBIE/NAS na takie patoklimaty”. Na zakończenie czwartkowego spotkania uczniom zostały rozdane ulotki edukacyjne.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria