banerNW.jpg
Menu
RSS

Nowy kierownik WTZ we Wrześni Wyróżniony

fot. UMiG we Wrześni fot. UMiG we Wrześni

Stanowisko kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej we Wrześni objęła Ewa Mojżeszewicz.

  reklamy

gif 11.2019 wrz.gif

Ewa Mojżeszewicz jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Ukończyła kierunki: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza oraz pedagogika ogólna a także studia podyplomowe na kierunku pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Swoje doświadczenie zdobywała także na licznych szkoleniach i kursach w zakresie pracy z osobami niepełnosprawnymi. Karierę zawodową rozpoczęła jako pedagog szkolny. Od 1997 roku pracowała w Warsztacie Terapii Zajęciowej we Wrześni jako terapeuta zajęciowy. Dodatkowo prowadzi kursy i szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych i bezrobotnych przygotowujące ich do podjęcia zatrudnienia.

"Temat osób niepełnosprawnych jest mi szczególnie bliski i dlatego cieszy mnie to, że jako kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej będę mogła podjąć nowe wyzwania. Zaangażować się w pomoc i usprawnianie osób, które często bez tej pomocy nie mogłyby funkcjonować w dzisiejszym świecie." - mówi Ewa Mojżeszewicz. Prywatnie mama dwójki dzieci, lubiąca aktywny wypoczynek w górach oraz wieczory z dobrą książką i spacery z psem.

źródło i fot. UMiG we Wrześni

do góry

Galeria