góra
banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Nowe drogi na nowym osiedlu

W poniedziałek, 8 października Gmina Września ogłosiła przetarg na budowę dróg w rejonie ul. Azaliowej we Wrześni (w pobliżu dawnego Małpiego Gaju).

Tłumy na jesiennych Targach w letnim słońcu! (GALERIA)

Sadzonki, drzewka, wędliny, sery, słodkości, rękodzieło, kosmetyki czy góralskie skarpety. Na ul. Opieszyn i terenie ZSTiO trwają coroczne Targi Rolnicza Jesień! To już 28. odsłona tej popularnej imprezy, na którą do Wrześni przyjeżdżają tysiące zwiedzających. W tym roku swoje produkty i usługi prezentuje ponad 100 wystawców. Zobaczcie naszą obszerną fotorelację. Targi można odwiedzić dziś do godz. 17:00. Przypominamy, że ul. Opieszyn jest zamknięta dla ruchu.

Koniec zwycięskiej serii APP Krispolu

  • Opublikowany w Sport

Siatkarze z Jaworzna na razie jako jedyni znaleźli sposób na zawodników APP Krispolu Września. Pomarańczowi w 4. kolejce 1. ligi przegrali na wyjeździe 0:3. W ten sposób kończąc zwycięską serię. Podopieczni Mariana Kardasa nie będą mieli za dużo czasu na odpoczynek bo już w czwartek - 18 października spotkanie u siebie z KPS Kielce (18:30). Mecz będzie transmitowany w Polsat Sport.

Cenny punkt Victorii w Lesznie

  • Opublikowany w Sport

Z jednym puntkem wrócili piłkarze Victorii Września z Leszna. W sobotnim pojedynku IV ligi biało-zieloni wywalczyli remis w drugiej połowie. Bramkę dla wrześnian z rzutu wolnego zdobył płaskim strzałem Łukasz Jasiński. Za tydzień - 20 października podejmiemy u siebie Ostrovię Ostrów Wlkp.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria