Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów vwspotkanie7072014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Ogromne zainteresowanie współpracą z VW (GALERIA) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów vwspotkanie7072014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przedstawiciele Volkswagen Poznań spotkali się dziś z wrzesińskimi przedsiębiorcami. Sala sesyjna w ratuszu nie pomieściła wszystkich zainteresowanych współpracą z niemieckim koncernem. Prezentację trzeba było powtórzyć dla drugiej grupy. Tylko u nas zdjęcia przydatnych slajdów z prezentacji.

- Celem dzisiejszego wydarzenia jest prezentacja Państwu jak wygląda proces zakupowy w VW Poznań oraz jakie procedury należy przejść aby zostać naszym dostawcą. Zależy nam aby wrzesińskie firmy dołączyły do grona współpracujących partnerów - dodała Monika Hajbowicz, Kierownik Działu Komunikacji Volkswagen Poznań.

Trzyosobowa delegacja najpierw przedstawiła informacyjne slajdy na temat samego koncernu, produkowanych marek, a następnie omówiono szczegółowo kompleks powiązanych zakładów w Poznaniu i Swarzędzu. Na końcu skupiono się na podwrzesińskiej fabryce Craftera (zdradzono, że nowy model będzie miał aż 50 wersji). Więcej liczb poniżej na zdjęciach.

Volkswagen szuka dostawców w dwóch kategoriach. Pierwsza to partnerzy, którzy będą dostarczać materiały produkcyjne (konkretne części i elementy do aut), ci drudzy to firmy oferujące materiały "pośrednioprodukcyjne" ale niezbędne do funkcjonowania firmy jak: catering, środki czystości, artykuły biurowe, narzędzia oraz wszelkiego rodzaju usługi. 

Aby zostać dostawcą VW należy zarejestrować się na specjalnej elektronicznej platformie: www.vwgroupsupply.com. Szczegółową instrukcję i inne pomocne informacje znajdziecie na stronie: http://www.volkswagen-poznan.pl/pl/dostawcy-materialow-produkcyjnych. Dodajmy, że proces rejestracji składa się z trzech etapów: 1. wypełnienie formularza zgłoszeniowego, 2. akceptacja umowy ramowej B2B (Business to Business) oraz 3. wypełnienie bazy danych dostawców.

- To spotkanie zostało zorganizowane na wniosek zarządu Volkswagena jak i przedstawiciel trzech wrzesińskich stowarzyszeń pracodawców. Już kilka miesięcy temu lokalni przedsiębiorcy zainteresowani współpracą z VW zasygnalizowali potrzebę takiej rozmowy - wyjaśnił gospodarz Tomasz Kałużny, Burmistrz Wrześni.

Dane osób kontaktowych oraz adres mailowy poniżej w fotorelacji.

Przeczytaj również:

Praca wre! Przygotowania do budowy VW (GALERIA)

Volkswagen szuka lokalnych dostawców!

Po weekendzie objazd do Środy Wlkp.

Niebieska rewolucja Volkswagena

O nowych kierunkach dla Volkswagena

Wizyta pracowników Volkswagena

Wizyta Prezydenta RP we Wrześni! (RELACJA/GALERIA)

Praca w Volkswagen Września

Dzień z Volkswagenem w obiektywie (GALERIA)

Września ma Volkswagena! (RELACJA NA ŻYWO)

FOTORELACJA:

{gallery}vwspotkanie7072014{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

2 komentarzy

 • TesterPWR
  TesterPWR wtorek, 08, lipiec 2014 16:43 Skomentuj link

  Warto też wspomnieć że uczestników drugiej prezentacji o 15.45 najbardziej zabolały słowa burmistrza "Prezentacja miała mieć charakter zamknięty jedna przedstawiciele VW uparli się aby był wstęp wolny"

  Report
 • dreibe
  dreibe poniedziałek, 07, lipiec 2014 19:15 Skomentuj link

  Pani B.! pozdrawia! :D

  Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria