Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów vwkonfa11052017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Fabryka VW rozkręca się. W planach E-Crafter (VIDEO/GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Fabryka VW rozkręca się. W planach E-Crafter (VIDEO/GALERIA)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów vwkonfa11052017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Jak zakład we Wrześni przygotowuje się do produkcji E-Craftera, jak wygląda zatrudnienie i na jakim etapie jest rozruch fabryki w Białężycach. W czwartek, 11 maja prezes Volkswagen Poznań Jens Ocksen zaprosił na spotkanie dziennikarzy. Poniżej nasz materiał video z wywiadem.

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

Głównym tematem spotkania z dziennikarzami było pokazanie na jakim etapie jest rozruch fabryki pod Wrześnią oraz plany produkcji e-crafera. Podczas targów w Hanowerze, które odbyły się pod koniec kwietnia VW zaprezentował nowy pojazd z elektrycznym napędem. Stoisko z samochodem odwiedziła Premier Beata Szydło.

Projekt elektrycznego pojazdu jest na razie w fazie testów. Cała bryła pojazdu miałaby powstawać w zakładzie pod Wrześnią, natomiast wyposażenie go w jednostkę napędową odbywałoby się w Nieczech. Aktualnie w fabryce praca odbywa się na dwie zmiany (2 700 osób). Wprowadzenie trzeciej spowoduje wzrost zatrudnienia o kolejnych co najmniej 500 osób. Oficjalna produkcja craftera ruszyła w październiku ubiegłego roku. Do tej pory mury zakładu w Białężycach opuściło ponad 15 tysięcy pojazdów.

Do tematu elektrycznego craftera będziemy z pewnością powracać.

ZOBACZ nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

GALERIA

{gallery}vwkonfa11052017{/gallery}

Kuba Makowski

video: Kuba Makowski/NWTV.pl

Media

do góry

Galeria