banerNW.jpg
Menu
RSS

Rozdaliśmy cenne wejściówki! Sprawdź, kto wygrał Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Rozdaliśmy cenne wejściówki! Sprawdź, kto wygrał

Za nami kolejny konkurs z biletami! W naszej zabawie mogliście wygrać pojedyncze zaproszenia na sztukę pt. "Dwie morgi utrapienia", która zostanie wystawiona na scenie WOK-u w piątek, 21 października (19:00). Sprawdź wynik konkursu.

 

parnter30082016.gif

hairsystem1092016.jpgWYNIKI KONKURSU

Wśród naszych Czytelników rozdaliśmy 2 pojedyncze zaproszenia. Serdeczne gratulacje dla Jolanty Rybarczyk z Mieczysławowa oraz Katarzyny Studziennej z Wrześni.

Wejściówki czekają na Was w sekretariacie Wrzesińskiego Ośrodka Kultury na hasło Nowa Września. Prosimy zabrać dowód osobisty. Niezapomnianych wrażeń! Już wkrótce kolejne konkursy.

Bilety w cenie 65/75 zł są dostępne w kasie WOK-u, przy ul. Kościuszki 21.

"Dwie morgi.." wracają po latach na scenę w nowej odsłonie i gwiazdorskiej obsadzie. Marian Kosela, samotny mężczyzna, gospodarzy na dwóch morgach gruntu. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owe dwie morgi położone są w samym centrum wielkiego miasta. Dziwnym trafem, może z racji uporu Koseli, to mikre gospodarstwo ocalało przed wywłaszczeniem. Teraz, w czasach kapitalizmu i wolnego rynku, na ten smakowity kawałek ziemi, ostrzą sobie zęby poważni inwestorzy z wielkimi pieniędzmi, ale Kosela ani myśli sprzedać. I choć syn i córka mocno na niego naciskają, gospodarz pozostaje twardy jak skała. Ziemi sprzedać nie planuje. Planuje natomiast załatwić z nimi poważne rodzinne interesy, ma swój plan i - jak się okaże - przechytrzy wszystkich.

 

9zbmm5m1.jpg

Dawid Spychalski

do góry

Galeria