banerNW.jpg
Menu
RSS

LECH - SANDECJA: Mamy bilety! Wyróżniony

LECH - SANDECJA: Mamy bilety!

Inauguracja rozgrywek Ekstraklasy coraz bliżej. Lechici już w niedzielę, 16 lipca o godzinie 18:00 rozpoczną walkę o ligowe trofeum. Pierwszym rywalem na INEA Stadionie będzie beniaminek, Sandecja Nowy Sącz. Musisz być z nami i dopingować Kolejorza! Dla Czytelników Nowej Wrześni mamy 2 podwójne zaproszenia!

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

fines1032017.png

WYGRAJ PODWÓJNE BILETY NA MECZ

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z Sandecją Nowy Sącz? Weź udział w konkursie i wygraj podwójny bilet na to spotkanie! Wystarczy podać datę pierwszego, historycznego starcia Lecha z Sandecją.

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prosimy o podpisy (imię, nazwisko, miejscowość). Wygrywa 1 i 40. poprawna wiadomość. Konkurs trwa do czwartku, 13 lipca (do godz. 20:00). W piątek wyniki na portalu!

DOCENIAMY PRYMUSÓW

Doceniamy najmłodszych kibiców Lecha, którzy rok szkolny zakończyli z wyróżnieniem. Z tej okazji postanowiliśmy nagrodzić wszystkich niebiesko-białych prymusów. Każdy uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum, który na świadectwie otrzymał czerwony pasek pierwsze dwa spotkania Kolejorza (Sandecja, Piast) w rundzie jesiennej obejrzy za darmo z trybun INEA Stadionu!

Aby aktywować rabat, należy wypełnić formularz na stronie Biura Obsługi Kibica>>> : wybierz mecz, którego dotyczy promocja, temat „Program dla Kibiców” i podtemat "Doceniamy Prymusów". Po przyznaniu zniżki będziesz mógł odebrać darmową wejściówkę, poprzez zaznaczenie w systemie kategorii cenowej biletu "Prymus".

Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji należy zeskanować, bądź zrobić zdjęcie swojego świadectwa, na którym widoczne są dane oraz czerwony pasek.

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła! Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz tutaj >>>https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz tutaj >>> Kliknij

KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

NA STARCIE NOWA FUNKCJONALNOŚĆ

Na starcie sezonu pojawiła się nowa funkcjonalność umożliwiająca zakup przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie biletowym. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie, możesz wybrać „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach, dlatego też zachęcamy do założenia konta w systemie biletowym, aby w pełni korzystać ze wszystkich opcji zakupowych.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Lech Poznań

do góry

Galeria