banerNW.jpg
Menu
RSS

Lech-Arka: Rozdaliśmy podwójne bilety! Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Lech-Arka: Rozdaliśmy podwójne bilety!

W niedzielę, 27 sierpnia przy Bułgarskiej mecz przyjaźni. Rywalem Lecha Poznań będzie dobrze spisująca się Arka Gdynia. Będziesz razem z nami? Wśród naszych Czytelników rozdaliśmy podwójne zaproszenia!

 

partner16082017.gif

Bagatelka1.gif

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Serdeczne gratulacje dla Moniki Lenartowskiej oraz Krzysztofa Parkowskiego z Wrześni. Wygrali podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy pojedynek. Tym razem pytaliśmy o rocznicę zgody obu klubów podczas ostatniego meczu Lecha z Arką przy Bułgarskiej (odp. 20). Szczegóły odbioru czterech biletów przesłaliśmy na maila. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Przyjaźń tylko na trybunach!

W poprzednim sezonie ligowym lechici dobrze radzili sobie w pojedynkach z Arką. We wrześniu zeszłego roku przy Bułgarskiej pojawiło się prawie 40 tysięcy kibiców. Wprawdzie na INEA Stadionie padł bezbramkowy remis, jednak spotkanie rozegrane na Pomorzu zakończyło się już wysokim zwycięstwem Kolejorza. Dopiero finał Pucharu Polski przyniósł nieoczekiwaną przegraną drużyny Nenada Bjelicy.

Teraz czas zrewanżować się gdynianom za pucharową porażkę. Łatwiej o trzy punkty będzie dzięki wsparciu kibiców Kolejorza. Przyjdź i dopinguj Niebiesko-białych!

Wejdziesz bez karty kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!
Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz tutaj >>>
https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz tutaj >>> 
Kliknij

Kup przez internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

Gdzie kupisz?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu

Godziny prac kas biletowych INEA Stadionu:
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
soboty 10:00 - 15:00

W dni meczowe:
poniedziałek - piątek od 9:00
sobota, niedziela od 10:00

Dawid Spychalski

fot. KKS Lech Poznań

do góry

Galeria