banerNW.jpg
Menu
RSS

Rozdaliśmy podwójne bilety na Kolejorza! Wyróżniony

Rozdaliśmy podwójne bilety na Kolejorza!

10 grudnia o 18:00 Lech Poznań podejmie przy Bułgarskiej Cracovię. INEA Stadion po raz kolejny wypełni się niebiesko-biało-czerwonymi barwami. Mecz przyjaźni oznacza oczywiście wspólne kibicowanie na trybunach, ale na boisku nie zabraknie sportowej walki. Spośród Czytelników Nowej Wrześni wyłoniliśmy dwoje zwycięzców.

lis2017.gif

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Serdeczne gratulacje dla Karoliny Czaplowskiej oraz Piotra Kaźmierczaka z Wrześni. Wygrali podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy pojedynek. Tym razem pytaliśmy o ligowe mecze przy Bułgarskiej, które Lech nie przegrał z Cracovią (odp. z rzędu 9). Szczegóły odbioru biletów prześlemy na maila. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Podczas spotkania 19. kolejki Lotto Ekstraklasy odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja akcji "Kibicuj z klasą". Cel? Zapełnić INEA Stadion do ostatniego miejsca! Do udziału zapraszamy podopiecznych gimnazjów, szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych. Każda grupa wielkości min. 10 osób wchodzi na trybuny bezpłatnie. Więcej informacji o akcji: https://bilety.lechpoznan.pl/CMS?page=FAQ-kzk

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KKS Lech Poznań

do góry

Galeria