banerNW.jpg
Menu
RSS

Rozdaliśmy podwójne zaproszenie na Koncert Wiedeński Wyróżniony

Rozdaliśmy podwójne zaproszenie na Koncert Wiedeński

Najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich usłyszymy 15 kwietnia we Wrześni. Wyjątkowy Koncert Wiedeński odbędzie się na deskach Wrzesińskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 70 zł dostępne już w kasie ośrodka. Dla naszych Czytelników mieliśmy podwójne zaproszenie!

partnerluty18.gif

printernowy1032018.jpg

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Serdeczne gratulacje dla Anny Rezler z Noskowa. Czytelniczka wygrała podwójne zaproszenie na Koncert Wiedeński (15 kwietnia, 17:00). Bilety czekają na odbiór we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Prosimy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii  z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 70 zł: Wrzesiński Ośrodek Kultury (ul. Kościuszki 21)
rezerwacje: 61 436 27 41
, grupy: 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn

Dawid Spychalski

fot. materiał prasowy

źrodło: inf. własna

do góry

Galeria