banerNW.jpg
Menu
RSS

Za tydzień Koncert Wiedeński. Mamy dla Was wejściówki! Wyróżniony

Za tydzień Koncert Wiedeński. Mamy dla Was wejściówki!

Najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich usłyszymy już 15 kwietnia we Wrześni. Wyjątkowy Koncert Wiedeński odbędzie się na deskach Wrzesińskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 70 zł dostępne w kasie ośrodka. Dla naszych Czytelników mamy aż cztery wejściówki!

NW gif 03.2018.gif

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii  z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

KONKURS dla Czytelników Nowej Wrześni

Aby zdobyć jedno z czterech pojedynczych zaproszeń należy wysłać na naszego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomość o treści/tytule "Wiedeń we Wrześni". Wiadomość trzeba podpisać (imię, nazwisko i miejscowość, np. Jan Kowalski, Września). Wygrywają zgłoszenia, które otrzymamy jako 1. i 10. 20. i 30. Wyniki podamy na naszym portalu we wtorek, 10 kwietnia.  Zapraszamy do udziału!

Bilety 70 zł: Wrzesiński Ośrodek Kultury (ul. Kościuszki 21)
rezerwacje: 61 436 27 41
, grupy: 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn

Dawid Spychalski

fot. materiał prasowy

źrodło: inf. własna

do góry

Galeria