banerNW.jpg
Menu
RSS

Sprawdź, czy wygrałeś wejściówkę na Ani Mru Mru! Wyróżniony

Sprawdź, czy wygrałeś wejściówkę na Ani Mru Mru!

Zakończyliśmy konkurs, w którym nasi Czytelnicy mogli wygrać bilety na występ Kabaretu Ani Mru Mru. W puli było aż 5 pojedynczych wejściówek. Poniżej lista zwycięzców!

Szykuje się kolejny kabaretowy wieczór na najwyższym poziomie. Znani artyści wystąpią we Wrzesińskim Ośrodku Kultury w Walentynki (14 lutego). Nowy program Ani Mru-Mru miał premierę 9 listopada 2013 roku. Teraz zobaczą go mieszkańcy Wrześni. 

„Jeśli się nie da, a bardzo się chce… to można!” - widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze. Atrakcyjnie dobrane tematy, skeczy, niepodrabialna gra i pointy trafiające w punkt. Wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Widzowie będą mogli poznać życie zarówno szczęśliwego narzeczonego jak i niezadowolonego męża, znajdzie się coś dla miłośników zwierząt, ale i fani sportów walki nie będą pominięci.

Występ zaplanowano w piątek 14 lutego o godz. 20:00. Bilety w cenie 50 zł są do nabycia sekretariacie WOK-u (ul. Kościuszki 21, tel. (61) 436 27 41) oraz na stronach www.biletynakabarety.pl i www.kupbilecik.pl. Informacje i zamówienia grupowe 601 500 545. 

KONKURS ZAKOŃCZONY (WYNIKI)

Przypomnijmy należało wysłać na naszego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomość o treści/tytule "Ani Mru-Mru na Walentynki". Dostaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń (ponad 200). Wylosowaliśmy pięcioro szczęśliwych Czytelników.

Pojedynczy bilet na walentynkowy występ Kabaretu Ani Mru Mru w WOK-u otrzymują: Artur Rogaliński z Wrześni, Ewelina Andrzejczak z Czeszewa, Agnieszka Makowska z Wrześni, Marta Rewers z Miłosławia i Leszek Nowaczyk z Psar Polskich. 

Serdecznie gratulujemy! Wejściówki na podane dane czekają na odbiór w sekretariacie WOK-u (ul. Kościuszki). Prosimy zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość! Zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!

Dawid Spychalski

fot. organizator

źródło: inf. własna

do góry

Galeria