banerNW.jpg
Menu
RSS

Patriotyczne Wrzesińskie Śpiewanki (ZDJĘCIA)

XIII Wrzesińskie Śpiewanki uświetniły i jednocześnie zakończyły lokalne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Tradycyjnie do Wrzesińskiego Ośrodka Kultury zaprosił Chór Camerata. Na scenie wystąpili także: zespół wokalno-instrumentalny dzieci z SSP nr 6 we Wrześni i SSP w Nowym Folwarku oraz wokalny zespół dziecięcy Cantylenka, działający przy WOK-u. Wstęp był bezpłatny. Sala widowiskowa wypełniona po brzegi.

Czytaj więcej...

Koncertowo "Zapytali o Nią". O niepodległą Polskę! (GALERIA)

Za nami trzecia odsłona koncertu pt. "Zapytaj o Nią". W sobotę, 10 listopada Wrzesiński Ośrodek Kultury wypełnił się po brzegi. W ramach patriotyczno-muzycznego wydarzenia zaprezentowano starsze i współczesne utwory. Celem koncertu było pokazanie, że współczesny patriotyzm nie musi być już tylko przelewaniem krwi za ojczyznę w bezpośredniej walce na froncie. To przede wszystkim wartości i codzienne działanie tj. pomoc sąsiedzka, wychowanie czy sumienne wykonywanie swojego zawodu. Organizatorem jest Mateusz Nowaczyk.

Czytaj więcej...

W sobotę III edycja koncertu Zapytaj o Nią

Koncert „Zapytaj o Nią” jest propozycją dla osób, które poszukują niestandardowych form obchodzenia Narodowego Święta Niepodległości. Celem koncertu jest pokazanie, że współczesny patriotyzm nie musi być już tylko przelewaniem krwi za ojczyznę w bezpośredniej walce na froncie. To przede wszystkim wartości i codzienne działanie tj. pomoc sąsiedzka, wychowanie czy sumienne wykonywanie swojego zawodu.

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria