Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów paranienormalniamfik18072014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Show Paranienormalnych w amfiku! (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów paranienormalniamfik18072014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Drugi raz we Wrześni (w ostatnim czasie), pierwszy raz w amfiteatrze. W piątek 18 lipca popularny Kabaret Paranienormalni rozbawił liczną publiczność do łez. Występ na świeżym powietrzu obejrzało ponad 600 osób. Poniżej nasza fotorelacja, musisz to zobaczyć! Jak oceniacie skecze? 

Trójka artystów kolejny raz nie zawiodła. Zaprezentowali swoje najlepsze numery często nawiązując do Wrześni (w skeczach pojawiła się nazwa Cenosu, Volkswagena czy postać Burmistrza Tomasza Kałużnego). Już na samym początku humorystycznie schlebiali zgromadzonym mieszkańcom: - Co tam taki Nowy Jork wystąpić we Wrześni to jest coś! - zgodnie stwierdzili przy oklaskach.

Jutro Paranienormalni jadą nad morze, a dokładniej do Kołobrzegu. Dodajmy, że bilety na kabaretowe show kosztowały 40 zł, cena nie zniechęciła mieszkańców. Podobnie jak w maju 2013 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, tak i teraz w amfiku śmiały się tłumy.

FOTORELACJA:

{gallery}paranienormalniamfik18072014{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria