Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów orkiestrakoncertfilmowy1042016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Filmowe przeboje wrzesińskiej orkiestry! (RETRANSMISJA/GALERIA) Wyróżniony

fot. Weronika Andrzejewska fot. Weronika Andrzejewska

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów orkiestrakoncertfilmowy1042016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kolejny raz Wrzesińska Orkiestra Dęta ściągnęła tłumy na swój koncert. W sobotę, 1 kwietnia na deskach WOK-u wybrzmiały największe filmowe przeboje jak "Piraci z Karaibów", "Upiór w Operze" czy "The music of James Bond". W ramach naszej telewizji NWTV.pl mogliście oglądać koncert na żywo! A teraz zapraszamy na retransmisję! Zobaczcie, bo naprawdę warto. Dodajmy, że wstęp był darmowy.

partner22032017.gif

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

Na samym dole retransmisja koncertu! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

GALERIA (fot. Weronika Szymańska)

{gallery}orkiestrakoncertfilmowy1042016{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria