Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów orkiestrydete2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Trwa Festiwal Orkiestr Dętych! Wieczorem koncert gwiazdy (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów orkiestrydete2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W ten weekend orkiestry dęte opanowały Wrześnię. Dziś o godz. 14:00 uczestnicy tegorocznego XII Wrzesińskiego Festiwalu przemaszerowali na rynek. Tam tradycyjne pokazy musztr oraz wspólny koncert. Dziś i jutro zapraszamy na wyjątkowe występy m.in. w amfiteatrze im. Anny Jantar. Wieczór uświetni Krystyna Prońko. Wstęp wolny. Zobaczcie naszą fotorelację oraz film!

partner16082017.gif

stalpolbaner.png

Do Wrześni przyjechały grupy z: Węgier Tiszafüredi Ifjúsági Fúvószenekar, Czech Dechový Orchestr Štramberk oraz z goście z Polski MOD Krasocin, Dzietrzkowice Orkiestra i Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wręczycy Wielkiej. Gospodarzem Wrzesińska Orkiestra Dęta.

Program

Sobota, 2 września:
14:00 - przemarsz orkiestr na Rynek
14:30 - pokazy musztr oraz wspólne wykonanie utworów (Rynek)
19:00 – Koncert gwiazdy Festiwalu w Amfiteatrze im. Anny Jantar z towarzyszeniem Wrzesińskiej Orkiestry Dętej

Niedziela, 3 września:
10:00 – Koncerty na Rynku
14:00 – Koncerty na scenie Amfiteatru
18:00 – Ogłoszenie wyników, rozdanie nagród

TYLKO U NAS nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

FOTORELACJA (fot. Dawid Spychalski)

{gallery}orkiestrydete2017{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

video: Kuba Makowski

źródło: inf. własna

Media

do góry

Galeria