banerNW.jpg
Menu
RSS

Kabaret Smile powraca z nowym programem! Wyróżniony

fot. materiał prasowy fot. materiał prasowy

Kabaret SMILE wystąpi we Wrześni w najnowszym programie " To się nadaje do kabaretu!". Artyści pojawią się na lokalnej scenie 24 maja. Już można kupić bilety w cenie 50/60 zł. Przypominamy, Smile bawili wrześnian już w kwietniu 2014 roku.

meblepartnerpierwszy18.gif

„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.

Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

24.05.2018 godz. 20:30
Wrzesiński Ośrodek Kultury
ul. Kościuszki 21
62-300 Września

biletynakabarety.pl http://bit.ly/2mztYw3

kupbilecik.pl http://bit.ly/2mx52oZ

WOK tel. 61 436 27 41

informacje i zamówienia grupowe tel. 730 870 676

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria