Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lozkowok15112013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Łóżkowa komedia w WOK-u! (GALERIA) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lozkowok15112013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Około 300 osób bawiło się w piątkowy wieczór we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Na scenie pojawili się znani aktorzy, którzy zagrali w małżeńskiej komedii "3 razy łóżko". Poniżej fotorelacja!

Wypełniona niemal po brzegi sala widowiskowa podziwiała dziś przebojowy, pierwszy spektakl Teatru Komedia z Krakowa. Autorem sztuki "3 razy łóżko" jest Jan Jakub Należyty, a reżyserem Piotr Dąbrowski. Na deskach WOK-u rozśmieszali wrześnian: Emilia Komarnicka, Michał Lesień-Głowacki, Adrianna Biedrzyńska i Piotr Skarga. Bilety kosztowały 70 zł.

Komedia opowiada o prywatnym życiu aktorów. On i Ona, mąż i żona w sypialni. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w życiu pewnej pary aktorów. A wszystko pod jedną kołdrą. Gdyby pokusić się o stworzenie rankingu mebli, które odgrywają najważniejszą rolę w życiu człowieka, bez wątpienia łóżko znalazłoby się w ścisłej czołówce. Nic dziwnego zatem, że i małżeństwo ze sztuki Jana Jakuba Należytego rozgrywa swoje namiętności, wątpliwości, ważne decyzje i słabości właśnie w pościelowych dekoracjach. Trzy odsłony, trzy noce, trzy momenty z ich życia, trzy punkty zwrotne – okazuje się, że tyle wystarczy, by opowiedzieć zabawną historię o pewnej parze aktorów. W łóżku On i Ona gubią się i odnajdują do siebie drogę, rozgrywają namiętny dramat i zwykłą, lekko znudzoną codzienność. To małżeńska komedia, która łączy lekkość stylu i żartu z pytaniami w tonie serio (np. „Co jest lepsze: być piersiami reklamy społecznej czy twarzą wieprzowiny?"), przeplatając – jak w życiu – śmiech z powagą.

GALERIA

{gallery}lozkowok15112013{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria