banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Policyjna kontrola przed szkolną wycieczką

Wrzesińscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili kontrolę autokaru wyjeżdżającego z dziećmi na wycieczkę do Torunia. Z uwagi na fakt, że kontrola przebiegła bez zastrzeżeń funkcjonariusze życzyli uczestnikom udanego oraz bezpiecznego wyjazdu.

Jazzowe koncerty na wrzesińskim rynku!

  • Opublikowany w Kultura

Klimatyczne spotkanie z jazzem na wrzesińskim rynku to nowa propozycja ratusza. Dla wszystkich, którzy chcą w piątkowy wieczór po ciężkim tygodniu odnaleźć odrobinę relaksu i dobrze rozpocząć weekend. Wstęp wolny.

Szosowi kolarze i kolarki ścigają się pod Wrześnią (GALERIA)

  • Opublikowany w Sport

Dziś (do godz. 18:00) w Chociczy Małej i okolicach fabryki VW rozgrywany jest XX Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Ryszarda Szurkowskiego. Imprezę zorganizował Powiat Wrzesiński. W programie 11 wyścigów szosowych w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy i zawodniczki kręcą 6-kilometrowe okrążenia. Spore utrudnienia w ruchu dla kierowców. Zamknięte drogi przy VW i Chociczy Małej. Poniżej nasza fotorelacja.

Kabaret Smile bawił setki wrześnian! (GALERIA)

  • Opublikowany w Kultura

Blisko 600 biletów sprzedano na dwa czwartkowe występy (17:30 i 20:30) Kabaretu Smile we Wrześni. Popularni artyści ponownie rozbawili mieszkańców Wrześni i nie tylko. Dziś na deskach WOK-u zaprezentowali nowy program "To się nadaje do kabaretu". Dodajmy, że nasi Czytelnicy spędzili miło wieczór zupełnie bezpłatnie, dzięki udziale w naszych konkursach.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria