banerNW.jpg
Menu
RSS

Dietetyk po kursie "on line" vs Dietetyk po studiach „in 4 eyes”

Przysłuchując się pewnej dyskusji o zasadności i „modzie” robienia kursów on line np. na instruktora narciarskiego czy instruktora nauki pływania dla dzieci, poważnie się zaniepokoiłam. Jak to tak? To naprawdę możliwe jest, by taki kurs został zaliczony i opłacony (albo w odwrotnej kolejności, jak kto woli) zaocznie, bez wchodzenia np. na stok, nawet bez specjalnych umiejętności narciarskich? Zostawisz swoje Dziecko pod opieką takiego „instruktora”?

Czytaj więcej...

Budowlany market na terenie byłego Tonsilu? Projekt Września mówi NIE

Po roku wraca temat budowy marketu typu dom/ogród na terenie byłego Tonsilu. Przypomnijmy, w lipcu 2017 pisaliśmy o decyzji Burmistrza i Rady Miejskiej, która zmieniła miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W ten sposób pojawiło się zielone światło dla budowy marketu budowlanego. Swój przeciw wyrażają członkowie Stowarzyszenia Projekt Września. Ich zdaniem "market w tym miejscu spowoduje problemy dla lokalnych przedsiębiorców, negatywnie wpłynie na budżet miejski oraz spowoduje jeszcze większe zakorkowanie centrum miasta".

Czytaj więcej...

Akcja "Pokonam 2018 km"! Dołącz i Ty!

W 2014 roku wymyśliłam sobie, że przebiegnę maraton. Z zachwytem obserwowałam wszystkich biegających i trochę im zazdrościłam tej pasji. Dodam, że ja nigdy nie byłam „biegająca”, wręcz odwrotnie - uważałam to za zbyt … nudne. Przyszedł jednak taki moment, że po raz kolejny w swoim życiu postanowiłam dokonać „niemożliwego”. Takie wyzwanie, coś czego nigdy nie robiłam i chciałabym udowodnić sobie, że dam radę zrobić.

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria