banerNW.jpg
Menu
RSS

Być Kobietą! Obroń się sama (VIDEO) Wyróżniony

Być Kobietą! Obroń się sama (VIDEO)

Witajcie, Drogie Panie! Jakiś czas temu w felietonie obiecałam, że jako szkoleniowiec i coach będę pomagała Wam rozwijać się na różne sposoby - nie tylko za pomocą tekstu i refleksji. Zatem...słowa dotrzymuję.

meblepartner10042017.gif

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

Dziś mam Wam do zaoferowania coś wspaniałego i wyjątkowego...stworzonego specjalnie dla Was. W ramach 4. edycji projektu Moja Metamorfoza, 29 kwietnia, o godzinie 11.15 w obiekcie rekreacyjno - sportowym IgnasiakSport, odbędą się warsztaty z samoobrony...wyłącznie dla Pań :)

"Obroń się sama" to zajęcia, które zostaną przeprowadzone przez profesjonalistę, sensei'a Mariusza Węglewskiego - instruktora i nauczyciela karate. Towarzyszyć mu będzie Pani Małgorzata Stępniak. Duet wspólnie pokaże zebranym Paniom, czym jest samoobrona, jak należy się bronić przed napastnikiem i na co zwrócić uwagę w ochronie własnego bezpieczeństwa.

Nie ma znaczenia, ile macie lat i co robicie w życiu prywatnym, czy zawodowym. Każda z nas ma prawo czuć się bezpiecznie i mieć poczucie, że nie jest bezbronna wobec agresora. 

Zabierajcie strój sportowy, buty na zmianę i odwiedźcie nas 29 kwietnia w IgnasiakSport. Informacji o biletach należy szukać u naszych dwóch Finalistów MM - Kamili Duszyńskiej i Marcina Orwata.

Drogie Panie, korzystajcie z okazji poszerzania horyzontów. Zdobyta, podczas tych warsztatów, wiedza i umiejętności mogą okazać się kiedyś nieocenione.

Ja osobiście zapraszam Was bardzo serdecznie! Do zobaczenia na szlaku rozwoju osobistego :)

Olga Szymańska

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria