banerNW.jpg
Menu
RSS

Moja Metamorfoza: Ostatnie dni zgłoszeń Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Moja Metamorfoza: Ostatnie dni zgłoszeń

Już tylko do środy 5 marca można wysłać zgłoszenie do wrzesińskiego projektu "Moja Metamorfoza". Marzycie o wspaniałej sylwetce i świetnym samopoczuciu? Teraz możecie to osiągnąć. Patronem medialnym jest NowaWrzesnia.pl.

Przeczytaj także:

Rusza "Moja Metamorfoza" we Wrześni!

Moja Metamorfoza to program stworzony przez grupę ludzi, dla których zdrowy styl życia to pasja. Każdy z nich chce podzielić się z Wami swoją wiedzą. W czasie trwania trzymiesięcznej metamorfozy osoby, które pomyślnie przejdą etap rekrutacji i zostaną zaproszone do udziału w projekcie (kobieta i mężczyzna), będą pod stałą opieką dietetyka, trenera fitness oraz specjalistki od wizażu i kosmetologii. 

Udział w projekcie jest bezpłatny. To ostatnia szansa na zgłoszenia, które trwają do środy 5 marca. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.mojametamorfozawrzesnia.pl. Dodajmy, że w najbliższy piątek (7 marca) zaplanowany jest „casting”, który pomoże wyłonić dwójkę finalistów.

Na oficjalnej stronie www.mojametamorfozawrzesnia.pl znajdziecie więcej informacji o partnerach i sponsorach projektu, regulamin i przede wszystkim formularz zgłoszeniowy. Akcja objęta patronatem honorowym Burmistrza Wrześni. Organizatorkami są: Agnieszka Witucka i Monika Olejniczak. Będziemy na bieżąco informować o projekcie.

 

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria