Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów metamorfozacasting11032014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

MM: Za nami casting, teraz trudny wybór (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
MM: Za nami casting, teraz trudny wybór (GALERIA)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów metamorfozacasting11032014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W piątek 7 marca odbył się casting do nowego projektu Moja Metamorfoza, który już 17 marca rusza we Wrześni. Patronem medialnym jest portal NowaWrzesnia.pl. Poniżej fotorelacja. 

Organizatorki akcji - Agnieszka Witucka i Monika Olejniczak otrzymały drogą mailową około 90 zgłoszeń od kandydatów. Z tej puli wybrały 20 najciekawszych. Przy wyborze osób na casting kierowały się przede wszystkim uzasadnieniem chęci udziału w Metamorfozie oraz determinacją i zaangażowaniem.

Rozmowie z każdym z zaproszonych kandydatów towarzyszyło wiele emocji, od śmiechu po wzruszenie. Zdenerwowanie udzielało się nie tylko gościom, ale też osobom zasiadającym w komisji. Po tych spotkaniach przed jury nie lada wyzwanie – wybór dwójki finalistów.

- Wybór tym bardziej trudny, że każda z osób, to wzruszająca, chwytająca za serce historia. Wspaniałe i interesujące osobowości - mówią organizatorki wrzesińskiego projektu.

W jury zasiedli również przedstawiciele partnerów akcji: Dorota Andrzejczak Mucha, właścicielka salonu kosmetycznego Elegancja, Marcelina Nogala, stylistka i właścicielka marki By Myn!a oraz Mateusz Nogala, trener personalny i współwłaściciel klubu Perfect Body.

Całemu projektowi patronują firmy: Avocado Anny i Tomasza Reszelewskich, PP Studio Szymon Zdziabek i Videomixa Roberta Kruszyńskiego. Honorowym patronatem akcję Moja Metamorfoza objął Burmistrz Miasta i Gminy Września Tomasz Kałużny. Nie można zapominać o sponsorach: Firmie Handlowo-Usługowej Olga Szymańska Kolagen Naturalny, firmie Kupiec oraz Biuro Raj Wasilewski, dzięki którym akcja może zaistnieć.

Nazwiska dwójki finalistów poznamy już niebawem. Oczywiście poinformujemy o tym na naszym portalu, który jest oficjalnym patronem medialnym Mojej Metamorfozy. Więcej informacji na bieżąco na stronie i profilu akcji TUTAJ i TUTAJ.

Przeczytaj także:

Rusza "Moja Metamorfoza" we Wrześni!

FOTORELACJA:

{gallery}metamorfozacasting11032014{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria