banerNW.jpg
Menu
RSS

Bezcenna pomoc dla dzieci i młodzieży! Wyróżniony

fot. Projekt Września fot. Projekt Września

Mikołaj zawitał do Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie nieco wcześniej, bo 3 grudnia. - Obecnie mieszka tam 30 wychowanków w wieku od 5 do 20 lat. Mają w sobie wiele radości, ale i wiele potrzeb, o których nie powinniśmy zapominać - piszą inicjatorzy akcji Projekt Września.

parnter30082016.gif

Od samego początku działalności Projektu Września angażujemy się w akcje charytatywne. W tym roku postanowiliśmy, że przygotujemy paczkę na Mikołaja dzieciakom z Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie.

W ciągu kilku dni zebraliśmy pieniądze i zakupiliśmy najbardziej potrzebne rzeczy: środki chemiczne, produkty spożywcze, zabawki oraz ubrania. Wszystkie paczki wylądowały pod choinką, gdzie z trudem udało się je zmieścić. Chcemy, aby każde dziecko dorastało w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa. Wiadomo, że niełatwo jest zapewnić każdemu z dzieci to, na co w pełni zasługują, ale pomagajmy, w miarę naszych możliwości. 

Zachęcamy do wspierania naszego powiatowego ośrodka. Potrzeby są ogromne, więc każda pomoc się przyda, zwłaszcza pod koniec roku. Można też przelewać środki pieniężne jako darowizny na konto ośrodka. Dane można znaleźć na stronie http://owdir.wrzesnia.powiat.pl/.

Poza nami paczki przygotowywały osoby z kilku stowarzyszeń i organizacji działających na terenie powiatu wrzesińskiego, są to: Czysta Nekla, Klub "Razem dla Gminy Miłosław", Nowoczesna Września, Zjednoczona Prawica Polska Razem oraz Prawo i Sprawiedliwość.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. Projekt Września

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria