banerNW.jpg
Menu
RSS

Zaginęła 29-letnia Dorota Wyróżniony

 • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
 • 1 komentarz
Zaginęła 29-letnia Dorota

W sobotę, 17 grudnia ostatni raz widziano 29-letnią Dorotę Białowąs. Mieszkankę Wszemborza (gm. Kołaczkowa) szuka rodzina i policja.

partner13122016.gif

Jak wynika z otrzymanych informacji, najprawdopodobniej kobieta zaginęła 17 grudnia między godz. 12:00 a 17:00 w miejscowości Wszembórz. Ubrana była w długie czarne kozaki, jasnozielone spodnie i szary płaszcz. Rzecznik wrzesińskiej policji - Adam Wojciński potwierdził nam, że trwają poszukiwania 29-latki.

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o zaginionej proszony jest o pilny kontakt np. z policja.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. archiwum prywatne

1 komentarz

 • LUDZIE_OBUDŹCIE_SIĘ
  LUDZIE_OBUDŹCIE_SIĘ piątek, 20, styczeń 2017 23:42 Skomentuj link

  CZY NAPRAWDĘ NIKT NIE WIDZI, CO SIĘ TU DZIEJE???
  W NIEWIELKICH ODSTĘPACH CZASOWYCH GINĄ NIESPODZIEWANIE BOGU DUCHA WINNE OSOBY, NAJCZĘŚCIEJ MŁODE.
  CO NAJDZIWNIEJSZE, WSZYSTKIE Z NICH POCHODZĄ Z TYCH SAMYCH OKOLIC. NAJPIERW FABIAN ZYDOR Z TARNOWEJ (vod. tvp. pl/27698602/02122016 – SKOPIUJCIE LINK BEZ SPACJI), POTEM DOROTA BIAŁOWĄS Z WSZEMBORZA, MATEUSZ BĄKOWSKI Z BIAŁEGO PIĄTKOWA, TERAZ TEN KACPER GAŁKA Z MIŁOSŁAWIA, A JESZCZE WCZEŚNIEJ BYŁ PRZYPADEK 57LATKA Z WRONOWA, KTÓREMU KTOŚ WYCIĄŁ GENITALIA. A CO, JEŚLI TO WSZYSTKO SPRAWKA ŁOWCÓW ORGANÓW? CZEMU POLICJA ANI INNE ODPOWIEDNIE SŁUŻBY SIĘ TYM NIE ZAINTERESUJĄ, JA SIĘ PYTAM??? ILU LUDZI JESZCZE MUSI ZAGINĄĆ, ŻEBY WRESZCIE KTOŚ COŚ Z TYM ZROBIŁ??? TO JEST ŚMIESZNE, ŻE NA WŁASNYM PODWÓRKU CZŁOWIEK NIE MOŻE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNY PRZEZ JAKICHŚ GRASUJĄCYCH PO OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCIACH, PATOLOGICZNYCH PSYCHOPATÓW!!!

  Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria