banerNW.jpg
Menu
RSS

Ferma drobiu w Sokolnikach? Sprzeciw mieszkańców (VIDEO) Wyróżniony

 • Napisane przez:  Kuba Makowski/NWTV.pl
 • 1 komentarz
fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

Dziś w urzędzie gminy Kołaczkowo odbyła się rozprawa administracyjna w sprawie budowy fermy kur w Sokolnikach. Swój sprzeciw wyrazili mieszkańcy. Zobacz nasz materiał video.

meblepartnre4012017.gif

8 kurników miałoby powstać na działce o numerze 485/1 przy ulicy Spokojnej w Sokolnikach o powierzchni 6,07 hektara. Rocznie byłoby hodowanych 1,9 mln kur. W spotkaniu brało udział prawie 80 mieszkańców, nie tylko Sokolnik ale także całej gminy Kołaczkowo oraz przedstawiciele inwestora (P.P.U.H. Pasz Konspol Sp. z o.o). 

- Mieszkańcy są przeciwko takiej inwestycji. Będziemy robić wszystko żeby to nie powstało w Sokolnikach. M.in. ze względu na bliskość terenu do zabudowań. Boimy się smrodu i samochodów ciężarowych - mówi w rozmowie z nami Marcin Wojciuch, mieszkaniec Sokolnik.

Co powiedziała nam wójt Teresa Waszak? Więcej poniżej w materiale.

ZOBACZ film na samym dole. Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl

Kuba Makowski

fot. NWTV.pl

Media

1 komentarz

 • rqa
  rqa piątek, 27, styczeń 2017 23:08 Skomentuj link

  STOP takiej lokalizacji tego typu przedsiębiorstwom po 1. zarobi jedynie właściciel po 2. stratni będą wszyscy, po 3. smród, hałas, zanieczyszczenia i degradacja środowiska ! a to dopiero początek
  ps
  jeśli ktoś ma wątpliwości niech porozmawia z mieszkańcami powiatu mławskiego albo gminy Szreńsk, niedawno był emitowany program w tv dotyczący tego tematu, warto było go obejrzeć !

  Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria