banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Wrześnianie kochają śląskie biesiady!

  • Opublikowany w Kultura

Tegoroczny, wakacyjny cykl Śląskich Szlagierów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Co niedzielę tłum mieszkańców wypełnia Amfiteatr im. Anny Jantar. 22 lipca publiczność bawili Muzykanty. Dodajmy, że wstęp na koncerty jest całkowicie bezpłatny. To trzecia odsłona cyklu. Za tydzień na scenie Klaudia i Kasia Chwołka. Początek zawsze o 18:00.

W Grzybowie zapowiada się wielki bój o koronę! (PROGRAM)

- Człowiek jest elementem świata przyrody. Gdziekolwiek się pojawiał żył dzięki otaczającemu go środowisku – z niego czerpał, dzięki niemu funkcjonował. Już dziś zapraszamy jak co roku do pobliskiego Grzybowa. W dniach 18-19 sierpień odbędzie się tam V Turniej Wojów. Tego nie można przegapić. Obowiązkowa lekcja historii w realu dla każdego wrześnianina i nie tylko. Patronem od lat portal NowaWrzesnia.pl. 

Górnik lepszy od Victorii. Jeszcze dwa sparingi

  • Opublikowany w Sport

W czwartym pojedynku sparingowym wrzesińscy piłkarze przegrali z trzecioligowym Górnikiem Konin. Trener Czesław Jakołcewicz cały czas nie ma kompletnej kadry do dyspozycji. W ostatnim spotkaniu nie wystąpiły np. dwa filary defensywy Łukasz Jasiński oraz Bartek Nowicki. Ten pierwszy ma zagrać w sobotę. Sezon urlopowy krzyżuje nieco plany sztabu. Przed Victorią jeszcze dwa mecze przed startem nowej IV ligi.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria