banerNW.jpg
Menu
RSS

Dwa dni koncertów w Miłosławiu. Wystąpił m.in. Mezo (GALERIA)

Pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza, bywa że woda płynie ulicami wartkim strumieniem. Dni Miłosławia jednak można zaliczyć do wyjątkowo udanych. W miniony weekend mieszkańcy mieli okazję miło spędzić czas, podczas imprezy zorganizowanej przez Miłosławskie Centrum Kultury w Parku Kościelskich. Na scenie wystąpili m.in. zespół Mirami oraz Mezo. 

Czytaj więcej...

Co to był za bieg! Obudzili w sobie dzika! (GALERIA)

Trzeci raz Stowarzyszenie Miłosław Biega razem z partnerami zaprosiło miłośników ekstremalnych wrażeń na jedyny taki bieg w okolicy. W sobotę, 14 lipca w Miłosławiu, a dokładniej w Bugaju zorganizowano kolejną odsłonę imprezy Obudź w Sobie Dzika. Dystans ok. 6 km z wieloma różnorodnymi przeszkodami ukończyło 179 zawodników. Najszybszy był Marcin Szczepaniak z Konina (50:00), wśród kobiet Ilona Rybarczyk z Koła (1:04:35). Zobaczcie sami co tam się działo! Patronem NowaWrzesnia.pl.

Czytaj więcej...

Tenisowe mistrzostwa w Bagatelce

W miniony weekend na kortach klubu tenisowego Bagatelka rozegrano V Singlowe Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Miłosławia. W meczu finałowym pomiędzy Kubą Szalaty a Kubą Jaskólskim lepszy okazał się ten pierwszy, wygrywając spotkanie 6:2, 6:0. Tym samym zdobył nagrodę główną "Weekend z Jaguarem". Mecz o trzecie miejsce: Piotr Olejniczak - Darek Rydz zakończył się wynikiem 6:1, 6:0.

Czytaj więcej...
Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria